Český Krumlov

Segway tour

Adresa: Segway Rent; Latrán 77 (hotel Bellevue); 381 01 Český Krumlov
Telefon: +420 602 490 517
E-mail: segway@segway-rent.cz

Segway Tour probíhá podle zájmu od dubna do prosince denně od 8:00 do 22:00. Průvodce pro jednoho až čtyři turisty lze objednat telefonicky, e-mailem nebo přímo na provozovně. V případě zájmu vyrážíte na výlet ihned!

Ceník:

Kontaktujte prosím pana Davida Hunčovského na telefonním čísle +420 602 490 517.

Nechce se vám chodit pěšky a využívat v Českém Krumlově a okolí hromadnou dopravu nevypadá na nejlepší zážitek? Půjčete si vozítko Segway a pohodlně se projeďte. Na nevšední prohlídce se nebudete muset omezovat – jízda na Segway je zcela legální a povolená všude tam, kde se může chodit pěšky. V Krumlově navíc „dostanete“ k vozítku vlastního průvodce, který vám rád ukáže zajímavá místa v okolí, jež často skýtají nádherné výhledy na město.

Jak se jede na Segwayi?

Vozítko Segway má dvě velká kola spojená plošinkou, na niž se pohodlně postavíte – nastartujete – a jedete, kam jen je libo. Řízení probíhá pohyby těla, takže byť vás nohy bolet nebudou, nemusíte se bát, že byste při používání Segway zakrněli. Chcete-li zastavit, narovnejte se. Máte-li v oblibě kolotoče, otočte se na místě o 360°.

Výhodou vozítka Segway je, že s ním krom křivolakých uliček a rozlehlých náměstí ve Starém městě můžete projet také méně sjízdné cesty. Segway oceníte, vydáte-li se na delší túry do okolí Českého Krumlova, kde šumí lesy a voní louky.

Kam ještě…

Kde nás najdete
Víte že…

Víte, že České Švýcarsko ukrývá největší skalní most v Evropě? Je jím Pravčická brána, která se objevila ve filmu Narnie.