Český Krumlov

Segway tour

Adresa: Segway Rent; Latrán 77 (hotel Bellevue); 381 01 Český Krumlov
Telefon: +420 602 490 517
E-mail: segway@segway-rent.cz

Segway Tour probíhá podle zájmu od dubna do prosince denně od 8:00 do 22:00. Průvodce pro jednoho až čtyři turisty lze objednat telefonicky, e-mailem nebo přímo na provozovně. V případě zájmu vyrážíte na výlet ihned!

Ceník:

Kontaktujte prosím pana Davida Hunčovského na telefonním čísle +420 602 490 517.

Nechce se vám chodit pěšky a využívat v Českém Krumlově a okolí hromadnou dopravu nevypadá na nejlepší zážitek? Půjčete si vozítko Segway a pohodlně se projeďte. Na nevšední prohlídce se nebudete muset omezovat – jízda na Segway je zcela legální a povolená všude tam, kde se může chodit pěšky. V Krumlově navíc „dostanete“ k vozítku vlastního průvodce, který vám rád ukáže zajímavá místa v okolí, jež často skýtají nádherné výhledy na město.

Jak se jede na Segwayi?

Vozítko Segway má dvě velká kola spojená plošinkou, na niž se pohodlně postavíte – nastartujete – a jedete, kam jen je libo. Řízení probíhá pohyby těla, takže byť vás nohy bolet nebudou, nemusíte se bát, že byste při používání Segway zakrněli. Chcete-li zastavit, narovnejte se. Máte-li v oblibě kolotoče, otočte se na místě o 360°.

Výhodou vozítka Segway je, že s ním krom křivolakých uliček a rozlehlých náměstí ve Starém městě můžete projet také méně sjízdné cesty. Segway oceníte, vydáte-li se na delší túry do okolí Českého Krumlova, kde šumí lesy a voní louky.

Kam ještě…

Kde nás najdete
Víte že…

Víte, jak získal hrad Loket svůj název? Stavba je prý pojmenována podle meandru řeky Ohře, který obtáčí skálu, na níž je vybudována. Ten má připomínat lidský loket.